ניהול ותכנון העסק

שימוש מהיר ויעיל במידע יעזור לספק שירות טוב ולחסוך בעלויות

הטמעת מערכות אוטומציה לניהול ידע מבית ADMS – תשיג עבורכם יתרון משמעותי מול המתחרים!

ניהול יעיל של ידע חוסך זמן יקר, מונע טעויות, מקל על העובדים בביצוע משימות, משפר את חוויית השירות של הלקוחות בארגון, ומחזק קשרים עם גורמים חוץ ארגוניים.

הארגון שלכם צובר נתונים רבים – במסמכים, במסדי נתונים כמו ה – CRM הארגוני, ואפילו בתיקיות משתמשים, בתוך המשרד או במחשבים מחוץ למשרד. אם בעבר לא היה מנוס משימוש בפתרונות שונים עבור כל צורך ארגוני – היום, אתם יכולים לקבל את כל ניהול הנתונים והידע שלכם בקליק אחד, בפלטפורמה אחת מובילה שתאפשר ניהול ידע חכם, מהיר – והרבה יותר יעיל.

אינטגרציה של מסדי נתונים, אוטומציה של מסעות לקוח, גישה מאובטחת למידע עדכני, סריקה ותיוק דיגיטלי של מסמכים: כל אלה הם אתגרים שאנחנו ב – ADMS מספקים פתרון מושלם עבורם.

אוטומציה מבוססת AI  – בשירות ניהול הידע של הארגון שלכם

מערכת חכמה לניהול מידע תאפשר לכל בעל הרשאה, בארגון או מחוץ לו (לפי הרשאות שאתם תגדירו), איתור מיידי של קבצים, מסמכים ונתונים – מכל מקור.
המערכת מוצאת את המידע העדכני ביותר כך שלא תיתכן הסתמכות על גרסאות ישנות או על גרסאות שונות של אותו מסמך. ניתן להגדיר תהליכים לשיתוף מידע, לייצר תזכורות אוטומטיות למי שטרם הגיבו ועוד.

מערך ניהול ידע המתאים לצרכי הארגון

סט של פתרונות אפקטיביים מאפשר ל – ADMS ליצור עבור כל ארגון מערך ניהול ידע שמתאים לצרכיו הייחודיים כמו כפפה ליד:

מערכת M-Files היא מערכת ניהול המידע המתקדמת בעולם. בינה מלאכותית מאפשרת ניתוח כלל המידע המצוי במסדי הנתונים השונים של הארגון ויצירת שכבת מטא נתונים חכמה (IML- Intelligent Metadata Layer). כך ניתן לעשות שימוש יעיל בידע, למצוא, לגשת ולערוך קבצים ומסמכים מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן. המערכת מספקת אבטחת מידע מקסימלית באמצעות סוגים שונים של הרשאות כך שגישה למידע מוענקת רק למי שבאמת זקוקים לו.

מערכת Chronoscan לסריקת מסמכים ולכידת נתונים ממסמכי PDF עושה שימוש בטכנולוגיית זיהוי אופטי של תווים (OCR- Optical Character Recognition). Chronoscan מאפשרת העלאת מסמכים לענן, ייצוא אוטומטי של מסמכים ונתונים למערכות CRM ו – ERP ועוד.

עיצוב זרימת העבודה באמצעות מערכת Lightico מבטיח חווית לקוח אופטימאלית. חתימה דיגיטלית, הוספת מסמכים תומכים, שיתוף פעולה ידידותי בין הסוכן ללקוח, תקשורת מוצפנת, כל אלה מזרזים את השלמת מסע הלקוח והופכים אותו לחלק, מהיר וקל.

מערכת ePortal מבטיחה ניהול יעיל של מסמכים בענן.

התקשרו עוד היום, לקביעת פגישת ייעוץ והדגמה, ונשמח להסביר באופן מתאים יותר לארגון שלכם איך שילוב כלים חכמים לניהול ידע ייעל את הפעילות הארגונית, יעניק יתרון משמעותי מול מתחרים, יאפשר לארגון להציע שירות יעיל יותר ויבטיח שימוש אופטימאלי בכל הידע הנצבר בארגון!

מאמרים נוספים

נגישות