ניהול ידע

הצטרפו למהפכת העבודה ללא תיקיות

הטמעת מערכות אוטומציה לניהול ידע מבית ADMS – תשיג עבורכם יתרון משמעותי מול המתחרים!

ניהול יעיל של ידע חוסך זמן יקר, מונע טעויות, מקל על העובדים בביצוע משימות, משפר את חוויית השירות של הלקוחות בארגון, ומחזק קשרים עם גורמים חוץ ארגוניים.

הארגון שלכם צובר נתונים רבים – במסמכים, במסדי נתונים כמו ה – CRM הארגוני, ואפילו בתיקיות משתמשים, בתוך המשרד או במחשבים מחוץ למשרד. אם בעבר לא היה מנוס משימוש בפתרונות שונים עבור כל צורך ארגוני – היום, אתם יכולים לקבל את כל ניהול הנתונים והידע שלכם בקליק אחד, בפלטפורמה אחת מובילה שתאפשר ניהול ידע חכם, מהיר – והרבה יותר יעיל.

 

אינטגרציה של מסדי נתונים, אוטומציה של מסעות לקוח, גישה מאובטחת למידע עדכני, סריקה ותיוק דיגיטלי של מסמכים: כל אלה הם אתגרים שאנחנו ב – ADMS מספקים פתרון מושלם עבורם.

 

אוטומציה מבוססת AI  – בשירות ניהול הידע של הארגון שלכם

מערכת חכמה לניהול מידע תאפשר לכל בעל הרשאה, בארגון או מחוץ לו (לפי הרשאות שאתם תגדירו), איתור מיידי של קבצים, מסמכים ונתונים – מכל מקור.

המערכת מוצאת את המידע העדכני ביותר כך שלא תיתכן הסתמכות על גרסאות ישנות או על גרסאות שונות של אותו מסמך. ניתן להגדיר תהליכים לשיתוף מידע, לייצר תזכורות אוטומטיות למי שטרם הגיבו ועוד.

 

מערך ניהול ידע המתאים לצרכי הארגון

סט של פתרונות אפקטיביים מאפשר ל – ADMS ליצור עבור כל ארגון מערך ניהול ידע שמתאים לצרכיו הייחודיים כמו כפפה ליד:

 

מערכת M-Files היא מערכת ניהול המידע המתקדמת בעולם. בינה מלאכותית מאפשרת ניתוח כלל המידע המצוי במסדי הנתונים השונים של הארגון ויצירת שכבת מטא נתונים חכמה (IML- Intelligent Metadata Layer). כך ניתן לעשות שימוש יעיל בידע, למצוא, לגשת ולערוך קבצים ומסמכים מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן. המערכת מספקת אבטחת מידע מקסימלית באמצעות סוגים שונים של הרשאות כך שגישה למידע מוענקת רק למי שבאמת זקוקים לו.

 

מערכת Chronoscan לסריקת מסמכים ולכידת נתונים ממסמכי PDF עושה שימוש בטכנולוגיית זיהוי אופטי של תווים (OCR- Optical Character Recognition). Chronoscan מאפשרת העלאת מסמכים לענן, ייצוא אוטומטי של מסמכים ונתונים למערכות CRM ו – ERP ועוד.

 

עיצוב זרימת העבודה באמצעות מערכת Lightico מבטיח חווית לקוח אופטימאלית. חתימה דיגיטלית, הוספת מסמכים תומכים, שיתוף פעולה ידידותי בין הסוכן ללקוח, תקשורת מוצפנת, כל אלה מזרזים את השלמת מסע הלקוח והופכים אותו לחלק, מהיר וקל.

ניהול ידע בעידן הדיגיטלי

העבודה בעידן הדיגיטלי מצריכה התמודדות עם אתגרים רבים, וכלי הניהול המתקדם משמעותית את ההגברת היעילות בארגונים. כאשר מדובר בניהול ידע, זהו תחום שכולל לא רק את המידע המתקבל אלא גם את הדרך בה הוא מנוהל ומועבר בין האנשים בארגון.

חדשנות בניהול ידע ללא תיקיות

אחד החידושים הגדולים בניהול ידע הוא היכולת לנהל מסמכים ללא הפקדתם בתיקיות סטנדרטיות. במקום לסווג מסמכים לתיקיות פיזיות, המערכת מאפשרת לכל מסמך להיות מובנה בצורה דינאמית במערכת, כך שהוא נגיש בצורה היעילה ביותר למי שזקוק לו.

 

היתרון התחרותי שבחשיבה מחוץ לקופסה בניהול ידע

 

השקפת העולם שבה אנו מסתכלים על ניהול המידע שלנו היא מה שגורמת לנו להיות תחרותיים. כאשר אנו חושבים מחוץ לקופסה, אנו מוצאים דרכים חדשות ויעילות יותר לניהול המידע, מה שמבטיח לנו יתרון תחרותי על פני ארגונים אחרים.

ניהול ידע והמרת מידע לתובנה

אינטליגנציה מלאכותית, כמו שהיא מומשה במערכות של ADMS, איננה רק כלי אלא שיטה להמרת המידע לתובנה.

זו התובנה שמאפשרת לנו לקבל החלטות חכמות יותר, לשפר את חוויית הלקוח ולהעצים את היכולת התחרותית של הארגון

ניהול ידע הוא אחד הכלים המרכזיים בארגונים המודרניים. זו היכולת להמיר מידע, אשר נצבר על ידי הארגון, לתובנה עמוקה שתוכל לשפר את ההחלטות ולהגביר את היעילות.

אך אינטליגנציה מלאכותית, כפי שהיא מומשה במערכות ADMS, לא מסתפקת בכך. היא איננה רק כלי, אלא שיטה מקיפה שמטרתה להביא להמרת המידע הנצבר לתובנה משמעותית.

התובנה הזו מגיעה לידי ביטוי בכל פעולה שהארגון entre. היא מאפשרת לקבל החלטות מדודות וחכמות, מעניקה לנו את היכולת לשפר באופן משמעותי את חוויית הלקוח, ומעצימה את היכולת התחרותית של הארגון בעידן הדיגיטלי הנוכחי.

כלים עתידיים לניהול ידע

העתיד הוא כאן, והכלים שבהם אנו משתמשים היום יהפכו להיות הסטנדרט של מחר. הארגונים המקדימים להתאים את עצמם כבר היום, יהיו אלה שיהנו מיתרון ברור בעתיד.

התקשרו עוד היום, לקביעת פגישת ייעוץ והדגמה, ונשמח להסביר באופן מתאים יותר לארגון שלכם איך שילוב כלים חכמים לניהול ידע ייעל את הפעילות הארגונית, יעניק יתרון משמעותי מול מתחרים, יאפשר לארגון להציע שירות יעיל יותר ויבטיח שימוש אופטימאלי בכל הידע הנצבר בארגון!