פתרונות

ניהול חכם של ידע ומסמכים חוסך משאבים,
מונע טעויות ומעניק לארגון יתרון תחרותי.

מומחי ניהול המידע של ADMS יודעים לזהות את צרכיו הייחודיים של הארגון ולהרכיב במיוחד עבורו  פתרון כולל אופטימאלי לניהול ידע ומסמכים.

שילובים שונים בין ארבע מערכות מאפשרים מיזוג כל מסדי הנתונים של הארגון והענקת גישה מידית למידע העדכני ביותר:

מערכת  Chronoscan לסריקה מהירה וחכמה מאפשרת לכידת נתונים אוטומטית באמצעות זיהוי תווים אופטי

מערכת Lightico מבטיחה מסעות לקוח אופטימליים בזכות עיצוב זרימת העבודה ושימוש בחתימה אלקטרונית , אימות דיגיטלי וצירוף קל ופשוט של מסמכים תומכים.

מערכת ePortal מאפשרת ניהול יעיל של מסמכים המרוכזים בפלטפורמה אחת.

מערכת M-Files עושה שימוש בכלי בינה מלאכותית כדי ליצור שכבת מטא נתונים חכמה ומאפשרת איתור מידי של מידע, מסמכים וקבצים, מכל מקום ומכל מכשיר תוך שמירה על רמת אבטחת מידע מקסימלית.

ePortal

בכל ארגון נצבר מידע חיוני במאגרי נתונים, ארכיונים דיגיטליים וקלסרים. מערכת ePortal מרכזת את כל המסמכים במקום אחד ומעניקה גישה ישירה אליהם גם למי שעובדים מרחוק. המערכת מאפשרת מתן תשובותמהירות לשאלות של לקוחות וספקים. יתרונות נוספים הם שליחה אוטומטית של מסמכים, שיתוף קל ופשוט של קבצים עם חברי צוות ומניעת טעויות הנובעות מהסתמכות על גרסאות לא עדכניות.

Chronoscan

בארגונים בהם קיים צורך לסרוק טפסים ומסמכים המודפסים על נייר מערכת Chronoscan מספקת פתרון מהיר וחכם. זיהוי תווים אופטי (OCP- Optical Character Recognition) מאפשר לכידת נתונים והזנתםהאוטומטית למאגרי המידע המתאימים. המערכת מסוגלת לזהות מסמכים, לקרוא ברקודים לייצא נתונים למערכות ה - CRM וה - ERP, להניע תהליכים אוטומטיים, ליצור התראות, לעקוב אחר סטטיסטיקות משתמשים, להפיק דוחות מותאמים אישית, לייצא נתונים ל - XML ול - CVS ועוד.

Lightico

חשיבותה של חווית לקוח נעימה היא ברורה. מערכת Lightico מאפשרת עיצוב פשוט של זרימת העבודה, אימות מזהה דיגיטלי, חתימה אלקטרונית, איסוף מהיר של מסמכים תומכים, תקשורת מוצפנת ועוד. Lighhtico מאפשרת ללקוחות לבצע חלק מן התהליך בעצמם וכך נציגי הארגון מתפנים לקדם מטלות נוספות במקביל. טיפול מהיר ויעיל תוך אבטחה מושלמת של חשבון הלקוח חוסכת זמן ומבטיחה שביעות רצון.

M-Files

M-Files היא מערכת ניהול המידע המתקדמת בעולם. הטמעתה קלה והיא מחברת בין כל מאגרי המידע של הארגון. בינה מלאכותית יוצרת שכבת מטא נתונים חכמה (IML- Intelligent Metadata Layer) המעניקה גישה בלחיצת כפתור למידע העדכני ביותר מכל מקום ומכל מכשירתוך שמירה על רמת אבטחת מידע מקסימלית. אוטומציה של תהליכים, התראות ותזכורות, איסוף כל המסמכים הרלוונטיים בתגובה לשאילתה פשוטה, כל אלה הם רק חלק מן היתרונות הנוספים של מערכת M-Files.