מערכת M-Files כבר מזמן קנתה לעצמה שם עולמי בניהול ידע ונתונים בארגון. המערכת מאפשרת עבודה עם כלל מסדי הנתונים והמסמכים של הארגון מכל מקום ובכל עת, מערכת קפדנית במיוחד לניהול הרשאות ושיתוף מסמכים, ואיתור כל נתון, מסמך או רשומה, בכל מסדי המידע של הארגון, במהירות ובחיפוש יחיד (אלה רק חלק מהיתרונות הגדולים של המערכת).
כעת, עם M-Files Hubshare, הארגון מוזמן להקפיץ את היתרונות העצומים של עולם ניהול הידע צעד ענק קדימה – באמצעות פורטל ידע, המאפשר שיפור חוויית הלקוח, שיתוף מידע עם כל גורם מורשה מצד שלישי (לקוחות, עובדים, עמיתים למקצוע, לקוחות פוטנציאליים, ספקים ועוד ועוד), בניהול ידידותי ומגוון אפשרויות – לשלוט במידע שלכם, ולהשתמש בו ביעילות.

M-Files Hubshare מאפשרת חלוקת ידע ובניית מערכות יחסים יעילות עם לקוחות ושותפים

M-Files Hubshare מזמינה אתכם לבנות פורטל (פנימי ו/או חיצוני) של ידע, כאשר המידע המאוחסן בו זמין למשתמשים לפי הרשאות הגישה שלהם. M-Files Hubshare מייצרת למעשה סביבת עבודה אחת, שבה כל עמית, לקוח, איש צוות, עובד, מנהל או ספק – מקבל גישה למידע המתאים לתפקיד ולהרשאות שלו, מכל מקום ובכל זמן, כולל הרשאות עריכה וניהול של מסמכים לפי הצורך.
בתי עסק שמעוניינת לייצר פורטל ידע, מוזמנים למתג את הפורטל לפי ראות עיניהם כמובן, כך שהמערכת היא אינהרנטית לעסק ומקדמת אותו עסקית.

M-Files Hubshare מעודדת שיתוף פעולה

סביבת העבודה של M-Files Hubshare היא מגוונת, ידידותית להפליא ומעודדת שיתוף פעולה בין הגורמים השונים בארגון: צוותים שונים שעובדים על אותו פרוייקט, לקוחות או מתעניינים ולקוחות פוטנציאלים, ספקים הנדרשים לספק מידע, ועוד ועוד. אתם בוחרים מה לשתף – ואילו הרשאות נדרשות לכל פריט תוכן. כך, ניתן לייצר תכנים שונים בתכלית לעובדים, לקוחות, ספקים וכולי. את ההרשאות לצפייה ניתן לקבוע מתוך מערכת ניהול הידע של M-Files, אפילו ברמת המסמך הספציפי!

וכמו תמיד: אבטחה מעל הכל!

כל הפלטפורמות של M-Files מספקות סביבת עבודה מאובטחת במיוחד, המאפשרת לכל מי שיש לו הרשאות לגשת לקבצים הרלוונטיים לו בלבד, מכל מקום ובכל זמן. שולחים ללקוחות וספקים מידע רגיש באמצעות דואר אלקטרוני? M-Files Hubshare מספקת פתרון מאובטח הרבה יותר!
בואו לבדוק מה יש ל – M-Files Hubshare להציע לכם!
התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לספק הדגמת פעילות של המערכת, ללא עלות או התחייבות!