משתמשים במערכות ישנות ומסורבלות ליצירת ועריכת המסמכים שלכם? מוצאים את עצמכם מייצרים מסמכים כמו חשבוניות, חוזים ומסמכי לקוח, שיש בהם סעיפים חוזרים שאתם מעתיקים ממקורות שונים בכל פעם?
M-Files גאה להציג: Ment, מחולל מסמכים חכם, המספק לארגון סביבה נטולת קוד ונוחה במיוחד.

Ment מבית M-Files מספק סביבת עבודה לייצור כמויות גדולות של מסמכים באמצעות כלי אוטומציה מתקדמים, תוך שימוש בנתונים מוזנים ובספריות מקטעים על בסיס פעילות הארגון. לאחר יצירת תבנית בסיסית, ניתן לחולל מסמכים מכל מערכת תפעולית (ERP, CRM או אחרות) בלחיצת כפתור.
התוצאה: יצירת מסמכים מדוייקים לארגון בכל עת, בזמן קצר במיוחד, ללא בזבוז זמנם היקר של עובדי הארגון, ותאימות גבוהה בין סוגי מסמכים דומים ליצירת עקביות בפעילות העסקית. והכל – בסביבה מאובטחת לחלוטין, לפי הרשאות משתמש שאתם יכולים לקבוע.

מסמך ויזואלי לחלוטין

M-Files Ment הוא כלי אוטומציה של מסמכים המאפשר ייצור וניהול של מסמכים מורכבים באמצעות נתונים שקיימים במערכת. זהו הכלי הראשון בסביבה הארגונית שהוא 100% חזותי (ויזואלי) ואינו דורש מהמשתמשים שימוש בשורות קוד מסורבלות.

במקום להפיק מסמכים בצורה ידנית, איטית, מסורבלת, ופרוצה לטעויות אנוש באמצעות נתונים מצד שלישי – M-Files Ment מאפשר תהליכים פשוטים, מהירים, ומאובטחים, ליצירה של תוכן אוטומטי, מכל מקום ובכל זמן.

ניתן בהחלט לייצר מסמכים גם מנתונים שהגיעו מלקוחות או עמיתים, ולא רק מנתונים המאוחסנים במערכות הארגון הפנימיות.

סביבת עבודה שתתאים בדיוק לארגון שלכם

M-Files Ment מגיעה עם מגוון נרחב של כלים שיעזרו להפוך את תהליכי יצירת התוכן בארגון לאוטומטים – עם ספריות של מקטעים שחוזרים על עצמם במסמכים שלכם, 100% אוטומציה ויזואלית לכל מסמך, ממשקים נוחים לשימוש, ועוד. כך, הכנת מסמכים שיש בהם מקטעים חוזרים ומקטעים שערוכים ספציפית עבור הלקוח, הספק או המתעניין – היא פעולה שניתן לבצע בתוך שניות.

האפשרות לייצר תבניות אוטומטיות מנתוני הארגון מייעלת תהליכים, ומאפשרת יצירה של מסמכים מעודכנים, תואמים ועקביים – בכל פעם מחדש.

זמן לימוד והטמעה: 15 דקות

M-Files Ment היא מערכת אינטואיטיבית ופשוטה ללימוד, שאפשר להטמיע בסביבת המחשוב הארגונית ולהתחיל להשתמש בה בתוך פרק זמן קצר. נשמח לספק הדגמה ללא עלות בנוגע לאופן הפעילות של M-Files Ment, צרו עימנו קשר לפרטים נוספים!

לפרטים נוספים צרו קשר כאן